Online Elektrik ve Elektronik Dünyası Elektromix Store

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
968 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Beyazıt ÖZ
  • ADRES: Çay Mahallesi, Raif Paşa Cad. No:96/B Hatay/İskenderun
  • TELEFON: 0 (326) 613 4566
  • SOSYAL MEDYA:
SERVİS SAATLERİ 08:00 - 18:00

FİRMA HAKKINDA

Elektronik sektörünün öncülerinden olan firmamız Hatay / İskenderun hizmet vermeye başlamıştır. Kurulduğu günden bu yana elektronik malzeme sektöründe hizmet vermektedir.
Sürekli güncellenen teknoloji ile uydu alıcısı uydu sistemleri, solar enerji sistemleri, seslendirme, ağ çözümleri, bilgisayar oem ürünleri üzerine satış yapmaktadır.
İthalattan son satış noktasına “Kaliteli Ürün Uygun Fiyat” prensibiyle yola çıkan firmamız, 20.000’e yakın ürün çeşidi, ile son yıllardaki teknolojik altyapı yatırımlarıyla sektördeki firmaların her ihtiyacını karşılayabilecek düzeyde hizmet verebilen bir firma konumuna gelmiştir.

Elektromix, Elektronik ve Elektrik Dünyası olarak bilinen, elektrik ve elektronik muhtelif malzemelerin satışının gerçekleştiği online elektrik elektronik mağazadır. Online mağazamızda, elektrik ve elektronik harici başka hiç bir malzeme bulunmamakla beraber, siz kullanıcılarımız için, kullanımı kolay ve kategorisel olarak ayrılmıştır.

Elektromix Dijital e-ticaret dünyasına yeni adım atmakla beraber, bir çok çeşiti ile kullananıcıların, istekleri doğrultusunda ürün yelpazesini günden güne gelişmekte ve geliştirmektedir.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.