HAKKIMIZDA

Hatay’da bulunan firmaların iletişim bilgilerini en güncel şekilde ziyaretçilerimize sunmayı amaçlamaktayız. Bu amaç doğrultusunda antakya, defne ve iskenderun başta olmak üzere kırıkhan, hassa, reyhanlı, samandağ, dörtyol, payas, arsuz, yayladağı, erzin, belen, altınözü, kumlu ilçelerinde bulunan firmaların adres bilgilerini, firmaların yetkili bilgilerini, firmaların irtibat numalarını, firmalara ait iş ilanlarını, firmaların videolarını, firma haberleri ve firmaların ürünlerini yayınlayan bir rehber sitesidir. Ayrıca firmaların müşterileri ile iletişim halinde olması için site üzerinden firmalara mesaj yollanabilmektedir.

Firmaların bu yolla müşterilerine daha kolay ulaşmasını amaçlamaktayız. Bunun yanı sıra ticaret haberleri ile ticaretle uğraşan ziyaretçilerimizin ticaret dünyasında olup bitenden haberdar olmasını sağlıyoruz.

Ticaret odalarından son bilgiler ticaret kanunları ve yeni çıkacak yasaları haber olarak firmalara duyuran hatay ticaret rehberi bu amaçla firmları bilgilendirmektedir. Sadece kişisel firmaları değil aynı zamanda devlet kurumlarının iletişim bilgileri ve bu kurumların haberlerini en güncel şekilde ziyaretçilere aktarıyoruz.

İlçelerin Durumu

İskenderun 85 %
Antakya 80 %
Defne 65 %
Dörtyol 55 %
Samandağ 35 %
Kırıkhan 75 %
Reyhanlı 55 %